Liidestame tarkvara, loome selgust äris!

.

Sinu usaldusväärne partner tarkvara vallas

Red Function OÜ on 2011. aastal loodud tarkvara loomise ning arendamisega tegelev ettevõte. Meie missiooniks on ettevõtete ja organisatsioonide ajakasutuse ja efektiivsuse optimeerimine läbi nutikate tarkvarasüsteemide loomise ja arendamise. Tänu meie pikaaegse kogemusega tarkvaraarendajatele valmivad targad ning kasutajasõbralikud tarkvaralahendused, mis juhivad ettevõtte/organisatsiooni läbi optimaalse ajakasutuse oma ala turuliidriks.

Ühendame Sinu Äri Tulevikuga

Meie ekspertidest meeskond on edukalt loonud automaatliidesed, mis võimaldavad sujuvat andmevahetust tuntud platvormide nagu Scoro, Merit Aktiva, Directo, Woocommerce, Shopify ja teiste vahel. Pikaajalise kogemuse ja teadmiste toel oleme välja töötanud innovaatilise lahenduse, mis muudab äriprotsesside haldamise lihtsamaks.

  • Liitu meie Scoro ja Merit Aktiva vahelise liidesega SIIN
  • Võta ühendust teiste liideste puhul SIIN

Üle 60 erineva kliendi kasutab igapäevaselt meie järgmiseid liideseid: Merit Aktiva, Scoro, Directo, WooCommerce, Prestashop, Shopify, Elko, Erply, Google Drive, Microsoft Office 365, sissetulevate e-kirjade jälgimine, Itella Smartpost, Klaviyo, Moderan, MRP Easy, Smart Accounts, Smart Sheet, Twilio, Via 3L, 

 

Tarkvaraarendus

Meie kogenud tarkvaraarenduse meeskond on pühendunud kvaliteetsete ja innovaatiliste lahenduste loomisele, mis vastavad just teie ettevõtte vajadustele. Pakume kohandatud tarkvaralahenduste väljatöötamist - süsteemianalüüsist kuni  lõpliku rakendamiseni koos hilisema hooldusega. Meie eesmärk on optimeerida teie äriprotsesse ja suurendada efektiivsust, kasutades selleks uusimaid tehnoloogiaid ja metoodikaid.

Prestashop liides

Meie loodud Prestashop-i liides muudab arvete saatmise Merit Aktivasse lihtsaks. Võta ühendust ja aitame mooduli üles seada.

Microsoft PowerBI liides

Microsoft PowerBI liides aitab Meritist ja Vismast tulnud andmeid mugavalt ja kiirelt visualiseerida. Liidest saab kohaldada ka teistele raamatupidamisprogrammidele. Liidese üles seadmiseks täida vorm siin.