Efektiivsuse optimeerimine läbi nutikate tarkvarasüsteemide loomise ja arendamise

.

Sinu usaldusväärne partner tarkvara vallas

Red Function OÜ on 2011. aastal loodud tarkvara loomise ning arendamisega tegelev ettevõte. Meie missiooniks on ettevõtete ja organisatsioonide ajakasutuse ja efektiivsuse optimeerimine läbi nutikate tarkvarasüsteemide loomise ja arendamise. Tänu meie pikaaegse kogemusega tarkvaraarendajatele valmivad targad ning kasutajasõbralikud tarkvaralahendused, mis juhivad ettevõtte/organisatsiooni läbi optimaalse ajakasutuse oma ala turuliidriks. Teenusega liitudes nõustute kasutustingimustega.

Scoro automaatliides

Oleme mitmetele klientidele loonud automaatliideseid info liigutamiseks Scoro, Merit Aktiva, Directo ja Shopify vahel. Saadud kogemuse põhjal oleme loonud ühtse liidese, millega liitumiseks täida vorm siin.

Tarkvaraarendus

Meil on pikaajaline kogemus Python ja PHP rakenduste loomisel ning hooldamisel. Kasutajaliidese oleme töötanud kõigi suuremate raamistikega nagu React, Angular ja Vue.

Prestashop liides

Meie loodud Prestashop-i liides muudab arvete saatmise Merit Aktivasse lihtsaks. Võta ühendust ja aitame mooduli üles seada.

Microsoft PowerBI liides

Microsoft PowerBI liides aitab Meritist ja Vismast tulnud andmeid mugavalt ja kiirelt visualiseerida. Liidest saab kohaldada ka teistele raamatupidamisprogrammidele. Liidese üles seadmiseks täida vorm siin.